top of page

Obszary Specjalizacji

 

Transakcje M&A

 

Kancelaria obsługiwała szereg przejęć, połączeń i przekształceń spółek (transakcje M&A). Przeprowadziliśmy liczne transakcje nabycia znacznych pakietów akcji spółek publicznych i niepublicznych prowadzących do zmiany kontroli nad nimi, nabycia znacznego pakietu akcji od Skarbu Państwa, np. Stovit Sp. z o.o. w Bydgoszczy, Zakłady Przetwórstwa Owocowo –Warzywnego Międzychód S.A., Elmilk Sp. z o.o. w Szczecinku, Polish Farm Meat – Zakłady Mięsne Małaszewicze Sp. z o.o.

 

Zdobywaliśmy doświadczenie przeprowadzając szereg procesów badania stanu prawnego spółek, jak również ich grup kapitałowych. Przeprowadzone badania due dilligence szeregu przedsiębiorstw, w tym i banków działających na terenie całej Polski, wykonane były na potrzeby operacji M&A i innych operacji właścicielskich.

 

Kancelaria obsługiwała również szereg przekształceń spółek: ze spółki jawnej, spółki komandytowej lub spółki z o.o. w spółkę akcyjną. Mamy też doświadczenie w zakresie wnoszenia jako aportu akcji lub udziałów spółek, a także przedsiębiorstw do spółek, w tym także spółek publicznych.

 

Kancelaria Renz

© 2014 Kancelaria Renz

bottom of page